Słaby salon meblowy

Słaby salon meblowy

Na podstawie systematycznych badań i sondaży prowadzonych w sklepach usługowych można określić jak zdecydowanie nie powinien wyglądać taki obiekt. Zwracając uwagę na tych kilka opisanych niżej punktów możemy łatwo zorientować się czy salon meblowy do którego weszliśmy jest godny uwagi, czy lepiej poszukać innego (bardziej profesjonalnego). Oto podstawowe cechy mało prestiżowych salonów meblowych:
- logistyka takiego sklepu jest wyjątkowo ważna. Cała ekspozycja mebli powinna być rozplanowana w taki sposób, aby klient nie musiał po niej błądzić tylko łatwo trafiał do celu. Ważna jest również czystość salonu. Jeśli czujemy się jak w jakimś magazynie to nie świadczy to najlepiej o prestiżu salonu meblowego.
- aspektem, który świadczy o niskiej wartości salonu meblowego jest również brak jakichkolwiek podstawowych informacji na każdym produkcie. Nie możemy być zmuszani do tego, aby pytać się o każda informację sprzedawcy sklepu.
- obsługa klienta to jeden z najważniejszych aspektów każdego salonu meblowego. Jeśli sprzedawcy są biernie, nie interesują się klientem do momentu aż on sam poprosi o pomoc, wykazują się kompletnym brakiem wiedzy o sprzedawanym asortymencie to możemy być pewni, że jest to zdecydowanie salon niegodny naszej uwagi.

Zapraszamy

Przekonaj się że zakładanie trawnika nie musi być trudne. Wyjaśniamy jak krok po kroku założyć i pielęgnować trawnik.

 

© 2017 Salony-Meblowe.net